Przeglądaj Kategorię

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia w niektórych sytuacjach to zło konieczne. Tak jak to jest w przypadku OC na samochód. Pojawiają się trudne słowa, których nie rozumiemy. Chcemy tylko mało płacić za ubezpieczenia obowiązkowe. Z drugiej strony jak kupiłam już to ubezpieczenie, to chcę mieć pewność, że chroni mnie w niespodziewanej sytuacji. W prosty sposób wytłumaczę Ci jak zrozumieć tą tajemną wiedzę, korzystając ze swojego doświadczenia w ubezpieczeniach.

18 Artykułów
ubezpieczenie dla psa

Jak wybrać ubezpieczenie dla psa?

23.04.2024

Każdy właściciel psa musi zmierzyć się z niemałymi wydatkami związanymi ze swoim pupilem. Coroczne szczepienia, ochrona przed kleszczami to standard. Kosztownie zaczyna się robić, gdy pies nam zachoruje, będzie miał wypadek albo zniszczy czyjeś mienie lub (nie daj boże) kogoś pogryzie. Czy od takich sytuacji można się ubezpieczyć,...

Artykuły na tym blogu możesz traktować jako podpowiedź i skorzystanie z doświadczenia innej osoby.

Jeżeli podejmujesz decyzje finansowe lub inwestycyjne, to robisz to na własną odpowiedzialność.

W związku z tym ten blog i treści na nim zawarte nie są rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

© 2024, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znajdź mnie